.

ShoutBoard

Moje bannery

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Navstevy

TOPlist

Clenove

Jméno: Till Lindemann
Pozice: Zpěvák

Narodil se 4. ledna 1963 v Lipsku. Ve skupině nejen zpívá, ale skládá také texty. Má certifikát na pyrotechnické efekty, které dělá při vystoupení. Předchozí kapela: First Arsch. Till neměl zrovna lehké dětství, vyrůstal se svými rodiči a o 6 let mladší setrou. Jeho rodiče byli umělci, rozvedli se když byl ještě malý a jeho otčím zemřel když bylo Tillovi 12 let. Má dvě dcery, jednu z nich, Nele, vychovával sám téměř 7 let. Bydlí v malé vesnici mezi Wismarem Schwerinem (Wendisch Rambow). Má rád Marilyna Mansona, ale poslouchá i klidnější hudbu. Byl juniorským evropským vice-mistrem v plavání na 1500 metrů a byl nominován na olympiádu v Moskvě (1980), údajně mu však byla účast znemožněna poté, co se během mistrovství Evropy v plavání v Římě nedovoleně vzdálil z hotelu(chtěl si koupit pornočasopis), podle jiné verze měl zdravotní potíže (sval). Umí anglicky a učí se španělsky.

Jméno: Richard Zven Kruspe-Bernstein
Pozice: Kytara

Narodil se 27. června 1967 ve Wittenburgu. V kapele je jedním ze dvou kytaristů. Svou první kytaru si koupil v Československu a prý pouze proto, aby ji výhodně prodal. Napsal text k písni Engel. Předchozí kapela: Orgasm Death Gimmick. Když byl mladý, jeho rodiče se rozvedli, žil s matkou a nevlastním otcem. Pracoval jako prodavač a u pokladny ve výkupu láhví. Je rozvedený a podruhé se oženil s herečkou Caron Bernstein. Potkali se New Yorku. Někdy v roce 2002 se rozvedli. Má dceru, kterou můžete vidět při skladbě Tier na Live aus Berlin. Jmenuje se Khira Li Lindemann, ale není Tillova dcera. Bydlí ve stejném domě v Berlíně jako manager Rammsteinu, Emu. Mezi jeho oblíbené skupiny patří: KISS, AC/DC, BLACK SABBATH.

Jméno: Paul Landers
Pozice: Kytara

Narodil se 9. prosince 1964 v Bělorusku, ale vyrůstal již v Německu. V kapele je druhým kytaristou. Kromě kytary umí hrát ještě na violu a klavír. Chodí často plavat, aby si udržel štíhlou postavu. Jeho minulost byla velmi pohnutá. Předchozí kapela: Feeling B a Die Firma Narodil se předčasně v 7 měsíci a vyrůstal jako jedináček s matkou a otcem. Měl problémy se svým nevlastním otcem a proto se v 16-ti letech odstěhoval. Narodil se pod jiným jménem, ale nechal si ho legálně změnit na počest svého otce. Žil s Flakem v Berlíně. Když byl malý chodil na hodiny houslí, klavíru a kytary. Poslouchá METALLICU, PANTERA a SEX PISTOLS. Má rád kořeněná jídla.

Jméno: Christoph DOOM Schneider
Pozice: Bicí

Narodil se 11. května 1966 v Berlíně. V kapele je bubeníkem. Svoje první bicí dostal, když mu bylo 14 let. Jako jediný z celé kapely absolvoval povinnou vojenskou službu. Nechává si říkat příjmením. Předchozí kapela: Die Firma. Vyrůstal se svými 5 sestrami, bratrem a svou matkou. Byl druhý nejstarší. Je rozvedený a je odnaučený kuřák. Rád si kupuje drahé věci od návrhářů. Pracoval jako telefonní technik. První bicí soupravu dostal od svého bratra na 14. narozeniny, byla vyrobena z nádob na odpadky. Hrál házenou. Naučil se velice dobře anglicky z televize a rádia. Nemá rád výšky. Má rád tvrdou muziku.

Jméno: Oliver Riedel
Pozice: Basskytara

Narodil se 11. dubna 1971 ve Schwerinu. V kapele hraje na baskytaru. Předchozí kapela: The Inchtabokatebles Hraje na basovou kytaru už přes 20 let. Jednou pracoval jako štukatér. Hrál také v jedné houslové kapele. Zdá se být velice plachý a tichý. Je nejmladším členem skupiny Rammstein. Jezdil na surfu a má skateboard. Je proti trestu smrti. Má rád fotografování a sporty.

Jméno: Christian Flaske Lorenz
Pozice: klávesy

Narodil se 6. listopadu 1966 v Berlíně. Flake prý není přezdívka, ale jeho opravdové jméno. V kapele hraje na klávesy. Občas se mu říká Doktor Lorenz. Umí velice dobře hrát na piano. Předchozí kapela: Feeling B Je velice vzdělaný a inteligentní. Učil se na klasické piáno. Pracoval jako dělník. Nejdříve se nechtěl ke skupině přidat, protože je považoval za příliš nudné. Jeho první zaměstnání bylo trafikant. Má dceru, která se jmenuje Annie, ale je rozveden. Má přezdívku,Doktor", protože v mládí prý chtěl vystudovat medicínu.